0,00  zł

Koszyk jest pusty

  • body health

    O nas


karboksyterapia Szczecin

Teresa Kuchcińska -kosmetolog, właścicielka salonu Cosmetica Rosa

Swoją działalność rozpoczęłam w 2000 roku, natomiast przygodę z kosmetyką dużo wcześniej. Kosmetologia to moja pasja, dlatego wciąż dokształcam się na różnego rodzaju szkoleniach, sympozjach, a także na międzynarodowych kongresach. Dzięki uczestnictwu w licznych szkoleniach z zakresu Dermatologii i Medycyny Estetycznej oferuję Państwu nowoczesne, skuteczne oraz efektywne zabiegi, a przede wszystkim spełniające wymogi bezpieczeństwa. Co sprawia, że moja firma jest wyjątkowa?​

>  długoletnie doświadczenie, nowoczesny sprzęt, konsekwencja, pracowitość
>  innowacyjność i nowoczesność
>  opatentowane receptury i zaawansowane technologie kosmetyków
>  produkty inspirowane naturą i ich wysoki standard
>  fachowość i profesjonalizm

 

 

 

makijaż permanentny Szczecin

Karolina Jarocka

Jestem dyplomowaną kosmetyczką z tytułem technika usług kosmetycznych, specjalistką w dziedzinie pielęgnacji dłoni i stóp oraz w przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs. Od wielu lat moją pasją są paznokcie oraz wszystko co z nimi związane.

body health Szczecin

Paulina Kłos

Jestem młodą kosmetyczką z zacięciem do pracy i pasją do zawodu. W roku 2014 ukończyłam policealną szkołę kosmetyczną oraz otrzymałam dyplom technika usług kosmetycznych. W salonie zajmuję się również obsługą recepcji oraz odpowiadam za przebieg pracy salonu. Każdego klienta przyjmuję z serdecznością i uśmiechem oraz służę pomocą w każdej sytuacji.

body health Szczecin

Magdalena Starościńska-Rodzik

Jestem licencjonowanym kosmetologiem. Doświadczenie i umiejętności zdobywałam, pracując w renomowanych gabinetach kosmetycznych. Praca jest moją pasją, dlatego największą satysfakcję sprawia mi uśmiech zadowolonej klientki.