Usuwanie owłosienia

Depilacja woskiem

Zabieg wykonuje się za pomocą ciepłego wosku, usuwając zbędne owłosienie wraz z cebulkami włosów, co zapewnia długotrwały efekt zabiegu. Depilujemy następujące partie ciała: – depilacja damska – nogi, ręce, bikini, depilacja intymna – brazylijska, twarz (bokobrody, wąsik, bródka, broda, policzki) – depilacja męska – bikini męskie, depilacja intymna – brazylijska, nogi, plecy, tors, brwi.

Elektroliza

Elektroliza jest metodą epilacji polegającą na wykorzystywaniu działania prądu wysokich częstotliwości. Podczas zabiegu wprowadza się igłę do mieszka włosowego aż do brodawki włosa lub do dna mieszka włosowego. W czasie tego procesu do brodawki dostarczany jest na kilka sekund prąd. W wyniku zastosowania tej techniki zachodzi zjawisko elektrokoagulacji i niszczone są tkanki odpowiedzialne za wzrost włosa. Nie występuje tu uzależnione od melaniny, rodzaju włosa ani od głębokości położenia mieszków włosowych. W czasie jednego zabiegu usuwa się około 20 do 50 włosów.

Fotodepilacja

Zadaniem IPL+RF jest zniszczenie cebulki włosa bez uszkodzenia skóry. Światło automatycznie wyszukuje cebulki włosów. Bezpieczna dla organizmu wiązka światła przenika w głąb skóry aż do mieszka włosa, w którym pochłaniana jest przez barwnik skóry – melaninę. Energia IPL jest zamieniana na ciepło, które niszczy cebulkę włosa. Aby usunąć wszystkie włoski należy wykonać, co najmniej 3-5 zabiegów w serii powtarzanej co 4-6 tygodni.

Facebook