Zabiegi ekspresowe

ZABIEG EKSPRESOWY – TAPING LIFTINGUJĄCY 50 zł / 15 min

W skład zabiegu wchodzi: taping

Jest to zabieg, który polega na oklejaniu taśmami określonych partii twarzy według określonych zasad. Jego celem jest delikatny lifting skóry. Efekty Tapingu Kosmetycznego: działa na pobudzenie układu limfatycznego, uwalnia tkanki od obrzęków, niweluje bruzdy i zmarszczki, wzmacnia mięśnie, uelastyczniają skórę, wygładzają blizny,

ZABIEG EKSPRESOWY – MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA 80 zł / 30 min

W skład zabiegu wchodzi: mikrodermabrazja, krem

Mikrodermabrazja to mechaniczne oczyszczanie i złuszczania warstwy rogowej naskórka powoduje usunięcie zaskórników, wągrów i bakterii. Dzięki temu metoda ta znalazła również szerokie zastosowanie do odmładzania skóry, korekcji zmarszczek i blizn . Z każdym zabiegiem efekty się potęgują, a skóra nabiera zdrowego wyglądu i kolorytu. Stanowi doskonały wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych.

ZABIEG EKSPRESOWY – PEELING KAWITACYJNY 80 zł /30 min

W skład zabiegu wchodzi: peeling kawitacyjny, maska rewitalizująca, krem

Kawitacja to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry poprzez fale ultradźwiękowe, pozwala więc na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych i bakterii. Dzięki kawitacji wprowadzamy aktywne składniki w głębsze warstwy naskórka. Stanowi doskonały wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych.

ZABIEG EKSPRESOWY – POLIBRAZJA 100 zł / 40 min

W skład zabiegu wchodzi: peeling, poliabrazja, krem

To sterylny i innowacyjny zabieg, podczas którego usuwane są martwe komórki naskórka. Dzieje się tak dzięki połączeniu peelingu chemicznego oraz mechanicznej pracy głowicy rotacyjnej. Skóra jest delikatnie oczyszczana, gwarantując klientom bardzo miłe odczucia.

MASKA WIBRACYJNA 100 zł / 40 min.

W skład zabiegu wchodzi: peeling enzymatyczny, maska w płacie, maska wibracyjna, krem.

Maska wibracyjna to innowacyjne, a zarazem bardzo proste urządzenie kosmetologiczne, które stymuluje mechanicznie zapewniając skórze niezwykle cenne bodźce. Pozwalają one uzyskiwać bardzo zadowalające efekty zabiegowe dla różnych typów cer. Poprawiamy kondycję, mikro cyrkulację i uaktywniamy procesy produkcyjne skóry, a połączenie stymulacji z substancjami aktywnymi zawartymi w maskach, na które stosujemy  maskę wibracyjną intensyfikującą efektywność zabiegów.

ZABIEG EKSPRESOWY – Z WIT. C  80 zł / 30 min

W skład zabiegu wchodzi: masaż twarzy na witaminie C, krem

Wit C jest najważniejszym dla skóry antyoksydantem, pomaga zminimalizować powstawanie drobnych linii i zmarszczek. Wspaniale rozjaśnia skórę, zatrzymuje wilgoć, czy wspomaga syntezę kolagenu. Dodatkowo zmniejsza kruchość i przepuszczalność drobnych naczyń krwionośnych. Serum Professional-C natychmiast przenika do skóry, zapewniając maksymalną skuteczność.

ZABIEG EKSPRESOWY – MASAŻ TWARZY 80 zł /40 min

W skład zabiegu wchodzi: peeling, masaż, krem

Masaż kosmetyczny podtrzymuje elastyczność skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek. Polega na mechanicznym oddziaływaniu za pomocą zespołu ruchów na skórę i położone pod nią tkanki i mięśnie. Skóra zostaje obudzona i ożywiona przez krew i limfę. Po serii ok. 10 zabiegów masażu drobne zmarszczki znikają, a głębsze znacznie się zmniejszają. Taki masaż działa relaksująco i odprężająco.

Facebook