Zabiegi ekspresowe

ZABIEG EKSPRESOWY – TAPING LIFTINGUJĄCY 70 zł / 15 min

W skład zabiegu wchodzi: taping

Jest to zabieg, który polega na oklejaniu taśmami określonych partii twarzy według określonych zasad. Jego celem jest delikatny lifting skóry. Efekty Tapingu Kosmetycznego: działa na pobudzenie układu limfatycznego, uwalnia tkanki od obrzęków, niweluje bruzdy i zmarszczki, wzmacnia mięśnie, uelastyczniają skórę, wygładzają blizny,

ZABIEG EKSPRESOWY – MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA 150 zł / 30 min

W skład zabiegu wchodzi: mikrodermabrazja, krem

Mikrodermabrazja to mechaniczne oczyszczanie i złuszczania warstwy rogowej naskórka powoduje usunięcie zaskórników, wągrów i bakterii. Dzięki temu metoda ta znalazła również szerokie zastosowanie do odmładzania skóry, korekcji zmarszczek i blizn . Z każdym zabiegiem efekty się potęgują, a skóra nabiera zdrowego wyglądu i kolorytu. Stanowi doskonały wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych.

ZABIEG EKSPRESOWY – PEELING KAWITACYJNY 150 zł /30 min

W skład zabiegu wchodzi: peeling kawitacyjny, maska rewitalizująca, krem

Kawitacja to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry poprzez fale ultradźwiękowe, pozwala więc na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych i bakterii. Dzięki kawitacji wprowadzamy aktywne składniki w głębsze warstwy naskórka. Stanowi doskonały wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych.

ZABIEG EKSPRESOWY – Z WIT. C  150 zł / 30 min

W skład zabiegu wchodzi: masaż twarzy na witaminie C, krem

Wit C jest najważniejszym dla skóry antyoksydantem, pomaga zminimalizować powstawanie drobnych linii i zmarszczek. Wspaniale rozjaśnia skórę, zatrzymuje wilgoć, czy wspomaga syntezę kolagenu. Dodatkowo zmniejsza kruchość i przepuszczalność drobnych naczyń krwionośnych. Serum Professional-C natychmiast przenika do skóry, zapewniając maksymalną skuteczność.

ZABIEG EKSPRESOWY – MASAŻ TWARZY 150 zł /40 min

W skład zabiegu wchodzi: peeling, masaż, krem

Masaż kosmetyczny podtrzymuje elastyczność skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek. Polega na mechanicznym oddziaływaniu za pomocą zespołu ruchów na skórę i położone pod nią tkanki i mięśnie. Skóra zostaje obudzona i ożywiona przez krew i limfę. Po serii ok. 10 zabiegów masażu drobne zmarszczki znikają, a głębsze znacznie się zmniejszają. Taki masaż działa relaksująco i odprężająco.

Facebook