Zabiegi medyczne

OSOCZE BOGATPŁYTKOWE 600 zł / 1 h

Zabieg ten opiera się wyłącznie o wstrzyknięcie pod skórę osocza uzyskanego z własnej krwi. Jest on więc całkowicie bezpieczny i nie powoduje powikłań typu alergie, gdyż nie może wystąpić zła reakcja organizmu na własną krew. Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego polega na pobraniu od 8 do 24 ml krwi, a następnie odwirowaniu jej w specjalnej wirówce. Po co odwirowuje się krew? Po to, aby oddzielić od siebie erytrocyty (czerwone krwinki), leukocyty (białe krwinki) oraz trombocyty (płytki krwi) i osocze. Do zabiegu wykorzystującego osocze bogatopłytkowe potrzebne są bowiem tylko płytki krwi oraz osocze. Z tym, że najważniejsze w tym zabiegu są płytki krwi, gdyż to one zawierają specjalne składniki stymulujące komórki do odnowy. Dzięki podaniu ich pod skórę przez wstrzyknięcie, płytki te docierają do komórek macierzystych i fibroblastów i tam pobudzają je do działania. Wystarczy już jeden zabieg, by zauważyć widoczne efekty odnowy i regeneracji skóry.

FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA – NATURALNY WYPEŁNIACZ 650 zł / 1 h

Jest to jeden z największych hitów medycyny estetycznej. Dodatkowo fibryna wzbogacona jest o dużą ilość komórek macierzystych i czynników wzrostu, które stymulują tkanki i pobudzają fibroblasty do tworzenia kolagenu. Podobnie jak w przypadku osocza bogatopłytkowego, zabieg rozpoczyna się od pobrania krwi pacjenta. Następny etapem jest odpowiednie przygotowanie krwi w celu uzyskania koncentratu fibryny bogatopłytkowej. Ostatnim etapem jest podanie koncentratu w formie mezoterapii, czyli za pomocą iniekcji cieniutkimi igiełkami. Fibrynę bogatopłytkową stosuję się w następujących przypadkach: ubytki w tkankach związane z procesem starzenia się skóry, kurze łapki, bruzdy, zmarszczki głębokie, blizny potrądzikowe, zmarszczki palacza, podkrążone oczy.

NICI PDO 80zł /1 nitka

Technika wprowadzania nici PDO opiera się na wykorzystywaniu naturalnych linii napięcia skóry, co działa podobnie jak lifting chirurgiczny. Dzięki niciom można również ograniczyć siłę mięśni mimicznych twarzy i uzyskać efekty estetyczne zbliżone do podawania toksyny botulinowej. Po około 10-14 dniach od wprowadzenia rozpoczyna się proces syntezy naturalnych białek organizmu (kolagenu i elastyny). Proces ten działa przez cały okres utrzymywania się nici w organizmie (do 6-8 miesięcy). Efekty utrzymują się zazwyczaj do 2 lat. Zalety: ujędrnienie skóry, redukcja zmarszczek, redukcja problemów skórnych, możliwość uzupełniania zabiegów wypełniaczy lub toksyny botulinowej w celu optymalizacji osiągniętych efektów, odmłodzenie i rozjaśnienie skóry, silny lifting i napięcie, natychmiastowe efekty.

PROFHILO® MOLEKUŁY MŁODOŚCI  1200zł / 30min

PROFHILO® to najnowszy zabieg przeciwdziałający wiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. Jest to opatentowana przez Instytut Farmaceutyczny IBSA molekuła młodości, która odmładza poprzez uruchomienie produkcji elastyny i kolagenu. Wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki, wysmukla rysy twarzy, nadaje wolumetryczny efekt. PROFHILO® to molekuła młodości, przebudowująca i przywracająca utracone parametry skóry. Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości PROFHILO® działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy. PROFHILO® liftinguje skórę i nadaje jej utracony efekt sprężystości.

POWIĘKSZENIE I MODELOWANIE UST 700zł / 1 ampułka

Powiększanie i modelowanie ust polega na wprowadzeniu kwasu hialuronowego w czerwień wargową powiększając w ten sposób objętość ust. Po zabiegu usta stają się młodsze, jędrniejsze oraz nadają niezwykłej kobiecości.

WYPEŁNIANIE FAŁDU WARGOWO NOSOWEGO 700zł / 1 ampułka
PODKREŚLENIE POLICZKÓW  700zł / 1 ampułka
MEZOTERAPIA IGŁOWA 350 zł / 1,5 h

W skład zabiegu wchodzi: mezoterapia, ampułka, maska, krem

Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczej bezpośrednio pod skórę. Preparat wstrzyknięty powierzchniowo w skórę wchłania się w sposób naturalny nie wywołując reakcji alergicznych. Zwiększa jędrność i elastyczność skóry. Rezultaty już widoczne po 3 zabiegach, skóra staje się gładka, pełna blasku i wyraźnie odmłodzona.

MEZOTERAPIA DERMAPEN™  350 zł / 1,5 h

W skład zabiegu wchodzi: mezoterapia, ampułka, maska, krem

DERMAPEN™ dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu. DERMAPEN™ zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów.

FOTO-ODMŁADZANIE IPL 250 zł/ 1,5 h

W skład zabiegu wchodzi: IPL, ampułka, masaż, maska, krem

Fotoodmładzanie IPL/RF to zabieg przy pomocy silnego światła IPL o długości fali 585/590-1200nm oraz fali radiowej RF, który w sposób kompleksowy niweluje drobne oznaki starzenia się skóry. Poprawia koloryt, napięcie skóry, przywraca jej blask, usuwa zmęczenie wywołane szkodliwymi czynnikami środowiskowymi i wiekiem.

KARBOKSYTERAPIA MCT INJECTOR  200 zł / 30 min

Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu przy użyciu niewielkiej igły kontrolowanych dawek dwutlenku węgla. Iniekcje medycznego gazu CO2 do tkanki podskórnej wykazują zdolność rozszerzenia naczyń krwionośnych, zwiększenia mikrokrążenia oraz działania lipolitycznego, co w rezultacie ma wpływ na poprawę tekstury naszej skóry (zwiększenie gęstości i nawilżenia, zwiększenie napięcia, poprawę kolorytu, redukcję blizn).

Facebook