Zabiegi złuszczające na kwasach

GŁĘBOKIE ZŁUSZCZANIE – DR. SCHRAMMEK 800 zł / 2 wizyty

Głęboka, ziołowa kuracja złuszczająca jest uznaną i na całym świecie wypróbowaną, biologiczną metodą łuszczenia skóry, opartą na naturalnej bazie ziołowej. 3-4 dni po zabiegu dochodzi do intensywnego płatowego złuszczania naskórka. W czwartym lub piątym dniu po zabiegu wykonuje się tzw. zabieg uzupełniający podczas którego usunięte zostają pozostałe resztki naskórka. Dostarcza do skóry właściwej specyficznych enzymów ziołowych, witamin, minerałów, a także fitohormonów. Skóra po zabiegu jest czysta, świeża i widocznie odmłodzona.

YELLOW PEEL  550 zł*

*cena zabiegu jest uzależniona od ilości warstw preparatu

Yellow Peel to progresywny peeling, którego rezultat zależny jest od ilości nakładanych warstw. W ciągu paru godzin po zabiegu zwiększa się mikrokrążenie, poprawia utlenienie skóry oraz następuje dostarczenie substancji odżywczych. W wyniku działania peelingu zachodzi wzrost glikozaminoglikanów, jak np. polisacharydów odpowiedzialnych za utrzymywanie wody, to główny czynnik natychmiastowo zwiększający jędrność i napięcie skóry a tym samym spłycenie zmarszczek. Jest to prosty zabieg i przynosi takie same korzyści jak bardziej agresywne peelingi chemiczne, a jego dodatkowà zaletą jest znikoma uciążliwość dla pacjenta. Efekt złuszczenia jest niewielki i wygląd skóry bezpośrednio po zabiegu nie stanowi ograniczenia dla osób aktywnych zawodowo.

ZABIEG WYBIELAJĄCY –  PH FORMULA  350 zł

Peeling ph Formuła jest środkiem złuszczającym. Zawiera takie składniki aktywne jak: kwas salicylowy, kwas fitynowy, kwas migdałowy, azeloglicyna i kwas laktobionowy. Unikalnym składnikiem jest PH-DVC (nośnik) kompleks stosowany w celu zwiększenia penetracji substancji czynnych. Działanie wybielające to silne połączenie składników aktywnych unikalnie wkomponowanych w bazę gliny dzięki czemu penetracja substancji czynnych jest równomierna i niezwykle szybka. Jest to najlepsze rozwiązanie pozbycia się wszelkiego rodzaju przebarwień niezależnie od fototypu skóry. Dodatkowo zabieg polecany jest osobą z niejednolitym kolorytem skóry oraz dla skóry palacza, skóry szarej, matowej, o nierównej powierzchni. Sprawdza się również na zmarszczki oraz do skóry wymagającej natychmiastowego rozświetlenia, rozjaśnienia i blasku.

RETIX C RETIBOOSTER 350 zł

Zabieg wykonywany jest również w terapii łączonej z mezoterapią Dermapen 400 zł

Zabieg RETIBOOSTER jest wielokierunkową, odmładzającą terapią kosmetyczną, która zapewnia efekt “nowej skóry” poprzez jej odbudowę na poziomie komórkowym. Jest to zabieg o szerokim spektrum działania anti-aging, który pomaga redukować przebarwienia i zmiany potrądzikowe, niwelować rozszerzone pory i zaskórniki.

Główny składnik aktywny to 6% Retiboosting Complex, który stanowi unikalne połączenie retinolu z czynnikiem wzrostu (TGF-β), który boostuje działanie retinolu, jednocześnie łagodząc podrażnienia wywołane jego działaniem. Przez to terapia ma łagodniejszy przebieg niż tradycyjne kuracje retinolowe, a zarazem działa jeszcze silniej na skórę. Dodatkowe odmładzające działanie zapewnia koktajl rozświetlających antyoksydantów: witamina C w połączeniu z kwasem ferulowym, mlekowym oraz niacymidem. Wskazania: Brak jędrności i napięcia skóry twarzy i ciała; skóra o nierównym kolorycie, z przebarwieniami; widoczne linie zmarszczek; skóra z niedoskonałościami (rozszerzone pory, zmiany potrądzikowe, zaskórniki, nierówna struktura)

 KWAS TRÓJCHLOROOCTOWY  400 zł

Zabieg wykonywany jest również w terapii łączonej z mezoterapią Dermapen 400 zł

Terapia zawiera kwas trójchlorooctowy, nadtlenek wodoru w bardzo niskim stężeniu oraz kwas kojowy 5%. Zabieg ten działa w głębokich warstwach skóry. Zabieg ze względu na swoją małą inwazyjność można wykonywać o każdej porze roku – również w lecie. Efekty: widoczna poprawa napięcia skóry, biostymulacja komórek skóry właściwej, wzrost produkcji kolagenu i elastyny, redukcja powierzchownych zmarszczek, zmniejszenie przebarwień, oczyszczenie ujść gruczołów łojowych. Zalecane jest łączenie tego zabiegu z innymi metodami medycyny estetycznej jak: mezoterapia tradycyjną metodą lub mezoterapia frakcyjna Dermapen.

RETIX C  280 zł

Terapia zawiera 4% retinolu, 8% witaminy C i 30% kompleksu antyoksydacyjnego. Dwa dni po zabiegu występuje zaróżowienie, ściągnięcie naskórka i złuszczanie ( delikatne lub płatkowe, przeważnie miejscowe) – wszystkie te objawy są przejściowe, krótkotrwałe i są normalna reakcją. Jest to przede wszystkim kuracja anty age, czyli silna odmładzająca odnowa skóry, ale także działa pomocniczo w terapiach na przebarwienia, blizny, nierówności, niedoskonałości, na suchą i zwiotczałą skórę oraz jako zabieg niwelujący pierwsze oznaki starzenia przy skórze po 28 roku życia.

MEDEX EKSFOLIACJA α-HYCID 200 zł

Zabieg dedykowany dla skór dojrzałych, ze zmarszczkami, a także dla skór zanieczyszczonych, z rozszerzonymi porami, z nadmiernie wydzielanym sebum. Celem zabiegu jest zahamowanie powstawania zaskórników i stanów zapalnych oraz nadmiaru sebum, a także likwidacja przebarwień, spłycanie zmarszczek i stymulacja kolagenu.

Składniki aktywne: kwas mlekowy, kwas cytrynowy, kwas winowy. Żel α-Hycid zawiera kombinację 3 kwasów wielkocząsteczkowych, niezneutralizowanych, co oznacza, że mają optymalny wpływ na skórę. Nie powodują oparzeń i płatowego, niekontrolowanego złuszczania. Ich gęsta, żelowa konsystencja umożliwia aplikację na okolice powiek oraz ułatwia rozprowadzanie i zapewnia bezpieczeństwo zabiegu.

PEELINGI KWASOWE PCA SKIN 200 zł
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł
*dodatkowa  maska terapeutyczna do zabiegu + 50zł
*dodatkowe serum do zabiegu  + 50zł

NOPEEL PEEL Delikatny peeling o działaniu powierzchownym bez spodziewanego wizualnego złuszczania. Wspomaga odnowę komórkową, stymuluje produkcję kolagenu, zapobiega oznakom przedwczesnego starzenia, jednocześnie pomaga zmniejszać stany zapalne po zabiegu. Jego unikalna formuła została stworzona dla każdego typu skóry, a w szczególności wrażliwej. Regeneruje i wspomaga funkcję ochronną skóry. Peeling odpowiedni dla wszystkich fototypów skóry. Idealny na pierwszy zabieg.

SENSI PEEL Peeling o działaniu bardzo powierzchownym i powierzchownym. Jego unikalna formuła została stworzona dla każdego typu skóry również wrażliwej oraz dla Rosacea i trądziku pospolitego w przebiegu ze stanami zapalnymi. Peeling odpowiedni dla wszystkich fototypów skóry. Idealny na pierwszy zabieg.

ULTRA PEEL Peeling o działaniu bardzo powierzchownym i powierzchownym. Został
opracowany przede wszystkim do zabiegów terapeutycznych skór dojrzałych i odwodnionych. Widocznie koryguje linie i zmarszczki, wyrównuje koloryt, oczyszcza oraz łagodzi objawy trądziku dorosłych. Wskazany dla fototypów skóry I-V w skali Fitzpatrica.

 

ZABIEG PCA SKIN DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ ZE STANEM ZAPALNYM  250 zł
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Zabieg stanowi połączenie nowej generacji peelingu chemicznego dla skór wrażliwych Sensi Peel z terapią korygującą, ukierunkowaną na redukowanie stanu zapalnego. Zabieg zapewnia skórze dodatkowe nawilżenie oraz przyspiesza wymianę komórkową. Procedura ta może być stosowana w przypadku każdego typu skóry według skali Fitzpatric’a. Nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz osób uczulonych na jakikolwiek składnik zawarty w preparacie.

NOPEEL PEEL PCA SKIN 250 zł
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Delikatny peeling o działaniu powierzchownym przy którym nie występuje widoczny efekt złuszczania. Wspomaga odnowę komórkową, stymuluje produkcję kolagenu, zapobiega oznakom przedwczesnego starzenia, jednocześnie pomaga zmniejszać stany zapalne po zabiegu. Jego unikalna formuła została stworzona dla każdego typu skóry, a w szczególności wrażliwej. Regeneruje i wspomaga funkcję ochronną skóry. Peeling odpowiedni dla wszystkich fototypów skóry.

ZABIEG NA TRĄDZIK RÓŻOWATY 250 -300 zł
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Profesjonalny zabieg na trądzik różowaty łączy w sobie nowej generacji
peeling chemiczny Sensi Peel z maską terapeutyczną. W zabiegu wykorzystane są również zaawansowane sera korygujące dostosowane do potrzeb skóry. Zabieg wskazany dla każdego typu skóry wg. Fitzpatrica oraz dla skór zaczerwienionych, z trądzikiem różowatym, z uszkodzoną barierą naskórkową, ze stanem zapalnym oraz trądzikiem zapalnym. Zabieg nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz osób uczulonych na jakikolwiek składnik zawarty w preparacie.

Facebook