Zabiegi na naczynka i trądzik różowaty

PRO XN – KSANTOHUMOL 350zł

Zabieg wykonywany jest również w terapii łączonej z mezoterapią Dermapen 400 zł

*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Linia produktów PRO XN oparta jest o najsilniejszy dotąd poznany flawonoid o działaniu antyoksydacyjnym – Ksantohumol. Ksantohumol to wysoce aktywny flawonoid naturalnie występujący w kwitnącej roślinie chmielu. Wykazuje ponad 30-krotnie wyższy potencjał antyoksydacyjny od witaminy C oraz jest 200 razy silniejszy od resweratrolu, który efektywnie chroni skórę przed stresem oksydacyjnym. Utrzymujący się stan zapalny wywołany przez uszkodzenia oksydacyjne jest przyczyną przyśpieszonego starzenia się skóry.

-> czytaj więcej o zabiegu

SELVERT PURE VITAMIN C  350 zł
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Dostarcza skórze witaminę C w różnych jej formach: kwasu L-askorbinowego i fosforanu magnezowo-askorbylowego oraz AHA z dzikiej róży, wyciąg i olejek aromatyczny z pomarańczy, flawonoidy. Zabieg idealny dla mieszkanek miast (zanieczyszczenia), szczególnie w okresie wiosenno-letnim. Neutralizuje wolne rodniki. Daje biologiczną foto-ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym. Pobudza odnowę komórkową. Stymuluje kolagen. Rozjaśnia skórę i nadaje jej promienny wygląd. Działa na poziomie skóry właściwej.

ELEKTROKOAGULACJA – ZAMYKANIE NACZYNEK

Pojedyncze naczynko 50zł / cała twarz 300zł

Elektrokoagulacja jest to metoda bezinwazyjna, za pomocą specjalnej elektrody zamyka się naczynka prądem o bezpiecznym dla skóry natężeniu. Jest to jedna z najbezpieczniejszych metod zamykania naczynek na twarzy i górnej części ciała.

ZABIEG PCA SKIN DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ ZE STANEM ZAPALNYM  250 zł

*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Zabieg stanowi połączenie nowej generacji peelingu chemicznego dla skór wrażliwych Sensi Peel z terapią korygującą, ukierunkowaną na redukowanie stanu zapalnego. Zabieg zapewnia skórze dodatkowe nawilżenie oraz przyspiesza wymianę komórkową. Procedura ta może być stosowana w przypadku każdego typu skóry według skali Fitzpatric’a. Nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz osób uczulonych na jakikolwiek składnik zawarty w preparacie.

NOPEEL PEEL PCA SKIN 250 zł
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Delikatny peeling o działaniu powierzchownym przy którym nie występuje widoczny efekt złuszczania. Wspomaga odnowę komórkową, stymuluje produkcję kolagenu, zapobiega oznakom przedwczesnego starzenia, jednocześnie pomaga zmniejszać stany zapalne po zabiegu. Jego unikalna formuła została stworzona dla każdego typu skóry, a w szczególności wrażliwej. Regeneruje i wspomaga funkcję ochronną skóry. Peeling odpowiedni dla wszystkich fototypów skóry.

ZABIEG NA TRĄDZIK RÓŻOWATY 250 – 300 zł
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Profesjonalny zabieg na trądzik różowaty łączy w sobie nowej generacji
peeling chemiczny Sensi Peel z maską terapeutyczną. W zabiegu wykorzystane są również zaawansowane sera korygujące dostosowane do potrzeb skóry. Zabieg wskazany dla każdego typu skóry wg. Fitzpatrica oraz dla skór zaczerwienionych, z trądzikiem różowatym, z uszkodzoną barierą naskórkową, ze stanem zapalnym oraz trądzikiem zapalnym. Zabieg nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz osób uczulonych na jakikolwiek składnik zawarty w preparacie.

Facebook