Zabiegi na naczynka i trądzik różowaty

PRO XN – KSANTOHUMOL 350zł

Zabieg wykonywany jest również w terapii łączonej z mezoterapią Dermapen 400 zł

*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Linia produktów PRO XN oparta jest o najsilniejszy dotąd poznany flawonoid o działaniu antyoksydacyjnym – Ksantohumol. Ksantohumol to wysoce aktywny flawonoid naturalnie występujący w kwitnącej roślinie chmielu. Wykazuje ponad 30-krotnie wyższy potencjał antyoksydacyjny od witaminy C oraz jest 200 razy silniejszy od resweratrolu, który efektywnie chroni skórę przed stresem oksydacyjnym. Utrzymujący się stan zapalny wywołany przez uszkodzenia oksydacyjne jest przyczyną przyśpieszonego starzenia się skóry.

-> czytaj więcej o zabiegu

SELVERT PURE VITAMIN C  350 zł
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Dostarcza skórze witaminę C w różnych jej formach: kwasu L-askorbinowego i fosforanu magnezowo-askorbylowego oraz AHA z dzikiej róży, wyciąg i olejek aromatyczny z pomarańczy, flawonoidy. Zabieg idealny dla mieszkanek miast (zanieczyszczenia), szczególnie w okresie wiosenno-letnim. Neutralizuje wolne rodniki. Daje biologiczną foto-ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym. Pobudza odnowę komórkową. Stymuluje kolagen. Rozjaśnia skórę i nadaje jej promienny wygląd. Działa na poziomie skóry właściwej.

MEDEX – ZABIEG DLA SKÓR NACZYNIOWYCH DESENSIBLE 250zł 
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Zabieg jest przeznaczony dla skór podrażnionych, zaczerwienionych, łuszczących się, z uczuciem ciągłego dyskomfortu na twarzy (ściągnięcie i pieczenie skóry), skłonnych do trądziku różowatego i alergii, wrażliwych na zmiany atmosferyczne oraz z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi. Celem zabiegu jest wzmocnienie sieci naczyń krwionośnych i odporności skóry, redukcja rumienia oraz jej dogłębne nawilżenie i ukojenie.

Składniki aktywne: kasztanowiec, dziurawiec, aloes, prawoślaz, rumianek, oczar wirgilijski, szałwia, melisa, cyprys, żeń-szeń, olej ze słodkich migdałów, masło Karite, nagietek, witaminy A, E, C, kaolin, tlenek cynku – wykazują działanie wybitnie łagodzące i kojące, przeciwobrzękowe, uszczelniające ściany kapilarów, a równocześnie odżywcze, nawilżające i ochronne.

 

IPL + RF ZABIEG NA ZWĘŻENIE NACZYNEK  150 zł

W skład zabiegu wchodzi: IPL, ampułka, krem

Zabieg polega na naświetlaniu skóry intensywnym źródłem światła IPL oraz oddziaływaniem fal radiowych RF. Oksyhemoglobina obecna w erytrocytach pochłania światło. Wewnętrzne ciepło powoduje rozkład barwnika i zwężenie naczynia.

ELEKTROKOAGULACJA – ZAMYKANIE NACZYNEK

Pojedyncze naczynko 50zł / cała twarz 300zł

Elektrokoagulacja jest to metoda bezinwazyjna, za pomocą specjalnej elektrody zamyka się naczynka prądem o bezpiecznym dla skóry natężeniu. Jest to jedna z najbezpieczniejszych metod zamykania naczynek na twarzy i górnej części ciała.

Facebook