Zabiegi oczyszczające

MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA 250 zł

http://spaszczecin.ligo.pl/wp-content/uploads/2020/11/zabieg-zluszczajacy.jpg

W skład zabiegu wchodzi: peeling, mikrodermabrazja korundowa, ampułka, maska, krem
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Mikrodermabrazja to mechaniczne oczyszczanie i złuszczania warstwy rogowej naskórka powoduje usunięcie zaskórników, wągrów i bakterii. Dzięki temu metoda ta znalazła również szerokie zastosowanie do odmładzania skóry, korekcji zmarszczek i blizn. Z każdym zabiegiem efekty się potęgują, a skóra nabiera zdrowego wyglądu i kolorytu. Stanowi doskonały wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych.

MANUALNE OCZYSZCZANIE Z AMPUŁKĄ ZE ŚLIMAKA 250 zł
W skład zabiegu wchodzi: peeling, oczyszczanie manualne, ampułka ze ślimaka, maska, krem
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Zabieg z wykorzystaniem ekstraktu z białka ślimaka. Wyciąg z wydzieliny ślimaka to najsilniejszy regenerator skóry o niezwykle bogatym składzie. Regeneruje i stymuluje rozrost komórkowy, utrzymuje odpowiednie nawodnienie. Chroni przed bakteriami, złuszcza martwe komórki naskórka. Idealnie się sprawdza w zabiegach  przeciwstarzeniowych, na skazy skórne, trądzik, blizny i skóry wrażliwe.

POLIBRAZJA 200 zł
W skład zabiegu wchodzi: peeling, polibrazja, ampułka, maska, krem
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

To sterylny i innowacyjny zabieg, podczas którego usuwane są martwe komórki naskórka. Dzieje się tak dzięki połączeniu peelingu chemicznego oraz mechanicznej pracy głowicy rotacyjnej. Skóra jest delikatnie oczyszczana, gwarantując klientom bardzo miłe odczucia.

PEELING KAWITACYJNY  180 zł
W skład zabiegu wchodzi: peeling kawitacyjny, ampułka, maska, krem
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Kawitacja to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry poprzez fale ultradźwiękowe, pozwala więc na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii. Kawitacja pozytywnie działa również na głębsze warstwy naskórka, stanowi doskonały wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych.

MEDEX – 3 STOPNIOWE OCZYSZCZANIE 160 zł

Zabieg jest przeznaczony dla skór zarówno dojrzałych, szarych, potrzebujących rewitalizacji, a także mieszanych, tłustych, z tendencją do nadmiernego wydzielania sebum i z rozszerzonymi porami. Skóra po zabiegu:  jest gruntownie oczyszczona i matowa, jest wygładzona, rozjaśniona, ukojona i uspokojona a zaczerwienienia oraz podrażnienia znikają.

Składniki aktywne: nagietek, dzika róża, rumianek, szałwia, melisa, skrzyp polny, wilżyna ciernista, rozmaryn, witaminy E i C, olej ryżowy, kwas mlekowy, wyciąg z limetki, kaolin, tlenek cynku i wiele innych, które wykazują działanie wybitnie wygładzające, oczyszczające, łagodzące, odżywcze, nawilżające i ochronne.

PODSTAWOWE MANUALNE OCZYSZCZANIE SKÓRY 120 -150 zł

W skład zabiegu wchodzi: peeling, oczyszczanie manualne, krem

Zabieg oczyszczania twarzy to najszybszy sposób na usunięcie niedoskonałości i przywrócenie pięknego wyglądu. Polega na manualnym usunięciu zaskórników i zaczopowanych ujść gruczołów łojowych potocznie nazywanych porami. Polecam szczególnie dla osób, które mają problemy z zaskórnikami, porami oraz z trądzikiem.

Facebook