Zabiegi pielęgnacyjne

INTRACEUTICALS – TLEN HIPERBARYCZNY 480zł
Seria 6 zabiegów z zestawem kosmetyków (o wartości ok 2300zł) do pielęgnacji domowej – 4200zł
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Zabieg Intraceuticals wykorzystuje zjawisko infuzji – wtłaczania za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Zapewnia to specjalny aplikator, dzięki któremu działamy na skórę z określonej odległości i pod odpowiednim kątem – czystym, odpowiednio sprężonym tlenem. Metoda ta umożliwia wnikanie rozpylonego wcześniej kwasu hialuronowego: niskocząsteczkowego, który przenika do głębszych warstw wraz z przyłączonymi składnikami aktywnymi. Infuzja tlenowa jest naturalną alternatywą dla iniekcji przeciwzmarszczkowych. Już po jednym, szybkim i relaksującym zabiegu linie mimiczne i zmarszczki są znacznie mniejsze, a skóra zyskuje jędrniejszy, gładszy i bardziej napięty wygląd.

PRO XN – KSANTOHUMOL 350zł 
Zabieg wykonywany jest również w terapii łączonej z mezoterapią Derma pen 400 zł
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Linia produktów PRO XN oparta jest o najsilniejszy dotąd poznany flawonoid o działaniu antyoksydacyjnym – Ksantohumol. Ksantohumol to wysoce aktywny flawonoid naturalnie występujący w kwitnącej roślinie chmielu. Wykazuje ponad 30-krotnie wyższy potencjał antyoksydacyjny od witaminy C oraz jest 200 razy silniejszy od resweratrolu, który efektywnie chroni skórę przed stresem oksydacyjnym. Utrzymujący się stan zapalny wywołany przez uszkodzenia oksydacyjne jest przyczyną przyśpieszonego starzenia się skóry.

-> czytaj więcej o zabiegu

SELVERT PURE VITAMIN C  350 zł
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Dostarcza skórze witaminę C w różnych jej formach: kwasu L-askorbinowego i fosforanu magnezowo-askorbylowego oraz AHA z dzikiej róży, wyciąg i olejek aromatyczny z pomarańczy, flawonoidy. Zabieg idealny dla mieszkanek miast (zanieczyszczenia), szczególnie w okresie wiosenno-letnim. Neutralizuje wolne rodniki. Daje biologiczną foto-ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym. Pobudza odnowę komórkową. Stymuluje kolagen. Rozjaśnia skórę i nadaje jej promienny wygląd. Działa na poziomie skóry właściwej.

SELVERT REGENERATION ABSOLUE 350 zł
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Zabieg Regeneration Absolue z wyciągiem z białka ślimaka przyspiesza regenerację skór bladych, szarych i zmęczonych, które utraciły zdolność do samo regeneracji oraz takich, w których proces złuszczania naskórka w warstwie rogowej nie przebiega w prawidłowy sposób. Przywraca komórkom
energię i zwiększa ich efektywność. Wzmacnia strukturę elastyny i włókien kolagenowych. Regeneruje skóry wrażliwe oraz te, które poddane były różnorodnym zabiegom medycyny estetycznej. Zabieg nadaje skórze młodzieńczy wygląd i blask.

Facebook