Zabiegi pielęgnacyjne

INTRACEUTICALS – TLEN HIPERBARYCZNY 480zł
Seria 6 zabiegów z zestawem kosmetyków (o wartości ok 2300zł) do pielęgnacji domowej – 4200zł
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Zabieg Intraceuticals wykorzystuje zjawisko infuzji – wtłaczania za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Zapewnia to specjalny aplikator, dzięki któremu działamy na skórę z określonej odległości i pod odpowiednim kątem – czystym, odpowiednio sprężonym tlenem. Metoda ta umożliwia wnikanie rozpylonego wcześniej kwasu hialuronowego: niskocząsteczkowego, który przenika do głębszych warstw wraz z przyłączonymi składnikami aktywnymi. Infuzja tlenowa jest naturalną alternatywą dla iniekcji przeciwzmarszczkowych. Już po jednym, szybkim i relaksującym zabiegu linie mimiczne i zmarszczki są znacznie mniejsze, a skóra zyskuje jędrniejszy, gładszy i bardziej napięty wygląd.

PRO XN – KSANTOHUMOL 350zł 
Zabieg wykonywany jest również w terapii łączonej z mezoterapią Derma pen 400 zł
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Linia produktów PRO XN oparta jest o najsilniejszy dotąd poznany flawonoid o działaniu antyoksydacyjnym – Ksantohumol. Ksantohumol to wysoce aktywny flawonoid naturalnie występujący w kwitnącej roślinie chmielu. Wykazuje ponad 30-krotnie wyższy potencjał antyoksydacyjny od witaminy C oraz jest 200 razy silniejszy od resweratrolu, który efektywnie chroni skórę przed stresem oksydacyjnym. Utrzymujący się stan zapalny wywołany przez uszkodzenia oksydacyjne jest przyczyną przyśpieszonego starzenia się skóry.

-> czytaj więcej o zabiegu

MEDEX –  ZABIEG ZAGĘSZCZAJĄCY TRANSPARENT COLLAGEN 350zł
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Zabieg przeznaczony jest dla skór dojrzałych, suchych, słabo odżywionych, szorstkich w dotyku oraz wiotkich i cienkich. Celem tego zabiegu jest głęboka regeneracja i stymulacja produkcji kolagenu i elastyny oraz wzmocnienie hydro-lipidowej bariery ochronnej i przywrócenie komfortu skórze, która utraciła swoje naturalne zdolności do jej nawadniania.

Składniki aktywne: aloes, rumianek, rozmaryn, szałwia, melisa, wilżyna ciernista, prawoślaz, skrzyp, dąb, ekstrakt z drożdży, miód, mleczko pszczele, propolis, kwas hialuronowy, masło Karite, alantoina, fosfolipidy, sfingolipidy, seryna, mocznik, witaminy E, C, kwas mlekowy, które wykazują działanie naprawcze, nawilżające, odżywcze, przeciwzapalne i ochronne.

MEDEX –  ZABIEG LIFTINGUJĄCY FACE LIFT 350zł
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Zabieg przeznaczony jest dla skór dojrzałych, odwodnionych i słabo odżywionych, cienkich, zwiotczałych. Celem tego zabiegu jest regeneracja, wzmocnienie płaszcza hydro-lipidowego oraz przywrócenie odpowiedniego nawilżenia skóry, a także poprawa elastyczności i napięcia skóry, a w efekcie redukcja zmarszczek.

MEDEX – ZABIEG DLA SKÓR NACZYNIOWYCH DESENSIBLE 250zł
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Zabieg jest przeznaczony dla skór podrażnionych, zaczerwienionych, łuszczących się, z uczuciem ciągłego dyskomfortu na twarzy (ściągnięcie i pieczenie skóry), skłonnych do trądziku różowatego i alergii, wrażliwych na zmiany atmosferyczne oraz z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi. Celem zabiegu jest wzmocnienie sieci naczyń krwionośnych i odporności skóry, redukcja rumienia oraz jej dogłębne nawilżenie i ukojenie.

Składniki aktywne: kasztanowiec, dziurawiec, aloes, prawoślaz, rumianek, oczar wirgilijski, szałwia, melisa, cyprys, żeń-szeń, olej ze słodkich migdałów, masło Karite, nagietek, witaminy A, E, C, kaolin, tlenek cynku – wykazują działanie wybitnie łagodzące i kojące, przeciwobrzękowe, uszczelniające ściany kapilarów, a równocześnie odżywcze, nawilżające i ochronne.

MEDEX – MODULATOR ZIOŁOWY HERBS THERAPY 200zł 
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Zabieg odnawiający dla skór dojrzałych, naczyniowych, suchych, z bliznami, nierównościami, przebarwionych czy zanieczyszczonych. Zabieg dedykowany jest do różnych rodzajów skór, z różnymi problemami w zależności od zastosowanej bazy aktywacyjnej. Celem tego zabiegu jest wzmacnianie i uszczelnianie ścian naczyń krwionośnych, głęboka regeneracja cer dojrzałych oraz stymulacja kolagenu, likwidacja przebarwień, nierówności, spłycanie blizn oraz wspomaganie leczenia trądziku.

Składniki aktywne: melisa lekarska, mięta pieprzowa, skrzyp polny zawierające ponad 20 naturalnych tiokwasów, działających w różnorodny sposób: uszczelniająco na naczynia, antyoksydacyjnie, rozjaśniająco, przeciwzmarszczkowo, przeciwzapalnie, bakteriobójczo, nawilżająco, odżywczo oraz stymulująco na kolagen i elastynę.

SELVERT HARMONY  350 zł
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Zainspirowana aktualnym, bardzo silnym trendem społecznym: „dobre samopoczucie i prostota” poprzez stosowanie naturalnych kosmetyków. Zajmuje się nie tylko starzeniem skóry i jej nawadnianiem, ale także zapewnia dobre samopoczucie oraz zsynchronizowanie z naturalnym, zdrowym i zrównoważonym stylem życia. Daje spektakularne i długotrwałe rezultaty, skuteczność i bezpieczeństwo. Wykorzystuje zalety i liczne korzystne właściwości naturalnych składników aktywnych, które – razem z najbardziej nowoczesną i skuteczną nauką – zapewniają nadzwyczajne efekty.

SELVERT PEPTIDE LIFT  400 zł
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Wraz z upływem czasu proces odnowy skóry stopniowo spowalnia. By zapobiec występowaniu oznak wieku SELVERT THERMAL proponujemy linię produktów nowej generacji PEPTIDE LIFT. Bazuje ona na ekstensywnej serii innowacyjnych PEPTYDÓW i SUBSTANCJI AKTYWNYCH. Wszystkie składniki mają znaczny wpływ na rekonstrukcję skóry i pomagają redukować linie mimiczne. Zastosowane PEPTYDY dają efekt mikroujędrniania. Mają zdolność wzmacniania spójności komórek i moc liftingu skóry, dzięki czemu są pomocne w zapobieganiu i ochronie skóry przed oznakami jej starzenia się.

SELVERT PURE VITAMIN C  350 zł
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Dostarcza skórze witaminę C w różnych jej formach: kwasu L-askorbinowego i fosforanu magnezowo-askorbylowego oraz AHA z dzikiej róży, wyciąg i olejek aromatyczny z pomarańczy, flawonoidy. Zabieg idealny dla mieszkanek miast (zanieczyszczenia), szczególnie w okresie wiosenno-letnim. Neutralizuje wolne rodniki. Daje biologiczną foto-ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym. Pobudza odnowę komórkową. Stymuluje kolagen. Rozjaśnia skórę i nadaje jej promienny wygląd. Działa na poziomie skóry właściwej.

SELVERT REGENERATION ABSOLUE 350 zł
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Zabieg Regeneration Absolue z wyciągiem z białka ślimaka przyspiesza regenerację skór bladych, szarych i zmęczonych, które utraciły zdolność do samo regeneracji oraz takich, w których proces złuszczania naskórka w warstwie rogowej nie przebiega w prawidłowy sposób. Przywraca komórkom
energię i zwiększa ich efektywność. Wzmacnia strukturę elastyny i włókien kolagenowych. Regeneruje skóry wrażliwe oraz te, które poddane były różnorodnym zabiegom medycyny estetycznej. Zabieg nadaje skórze młodzieńczy wygląd i blask.

Facebook