Pielęgnacja dłoni

Karboksyterapia mct injector 150 zł / 15 min.

Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu przy użyciu niewielkiej igły kontrolowanych dawek dwutlenku węgla. Iniekcje medycznego gazu CO2 do tkanki podskórnej wykazują zdolność rozszerzenia naczyń krwionośnych, zwiększenia mikrokrążenia oraz działania lipolitycznego, co w rezultacie ma wpływ na poprawę tekstury naszej skóry (zwiększenie gęstości i nawilżenia, zwiększenie napięcia, poprawę kolorytu, redukcję blizn).

Manicure biologiczny 40 zł

Manicure biologiczny jest to zabieg pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia metodą nieinwazyjną, bezpieczną. Zabieg obejmuje: skrócenie paznokci, nadanie im odpowiedniego kształtu, odsunięcie skórek metodą biologiczną.

Manicure + malowanie lakierem hybrydowym 80 zł

Jedną z mocnych stron używania Lorem Ipsum jest to, że ma wiele różnych kombinacji zdań, słów i akapitów.Największą zaletą manicure hybrydowego jest jego trwałość. Manicure hybrydowy utrzymuje się na paznokciach do trzech tygodni. Wystarczy cienka warstwa lakieru, aby uzyskać trwały i lśniący kolor. Lakier hybrydowy nie blaknie, nie kruszy się, nie pęka i nie odpryskuje. Można w nim wykonywać wszelkie czynności domowe, bez obaw o uszkodzenie manicure. Zabieg obejmuje: skrócenie paznokci, nadanie im odpowiedniego kształtu, odsunięcie skórek, wycięcie skórek cążkami, pokrycie paznokci lakierem hybrydowym.

Manicure + malowanie 60 zł

Jedną z mocnych stron używania Lorem Ipsum jest to, że ma wiele różnych kombinacji zdań, słów i akapitów.Zabieg obejmuje: skrócenie paznokci, nadanie im odpowiedniego kształtu, odsunięcie skórek, wycięcie skórek cążkami, pokrycie paznokci odżywką lub kolorowym lakierem.

Mezoterapia DERMAPEN™ (mezoterapia, ampułka, krem) – NOWOŚĆ350 zł / 1,5 h

DERMAPEN™ dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu. DERMAPEN™ zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów.

Mezoterapia igłowa (mezoterapia, ampułka, krem)350 zł / 1,5 h

Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczej bezpośrednio pod skórę. Preparat wstrzyknięty powierzchniowo w skórę wchłania się w sposób naturalny nie wywołując reakcji alergicznych. Zwiększa jędrność i elastyczność skóry. Rezultaty już widoczne po 3 zabiegach, skóra staje się gładka, pełna blasku i wyraźnie odmłodzona.

Parafina 30zł

Parafinowy zabieg zalecany jest: do częstego stosowania zimą, przy szorstkiej i pękającej skórze dłoni, przy odmrożeniach, przy zniszczonej skórze na skutek działania mocnych środków chemicznych, przy odmładzaniu i rozjaśnianiu skóry. Skóra dłoni po zabiegu jest nawilżona, gładka i bardzo miękka.

Zabieg SPA peeling+masaż+parafina 90 zł

Zabieg parafinowy jest niezwykle przyjemny i relaksujący. Podczas zabiegu parafinowego najpierw wykonujemy peeling dłoni, następnie wmasowujemy odpowiedni krem i wykonujemy masaż. Masaż dłoni doskonale poprawia samopoczucie, rozluźnia oraz usprawnia naturalne procesy zachodzące w skórze dłoni – działa odmładzająco. Skóra dłoni po zabiegu jest nawilżona, gładka i bardzo miękka.

Facebook