Zabiegi kosmetyczne

Manicure + malowanie 100 zł

Jedną z mocnych stron używania Lorem Ipsum jest to, że ma wiele różnych kombinacji zdań, słów i akapitów.Zabieg obejmuje: skrócenie paznokci, nadanie im odpowiedniego kształtu, odsunięcie skórek, wycięcie skórek cążkami, pokrycie paznokci odżywką lub kolorowym lakierem.

Manicure + malowanie lakierem hybrydowym 120 zł

Jedną z mocnych stron używania Lorem Ipsum jest to, że ma wiele różnych kombinacji zdań, słów i akapitów.Największą zaletą manicure hybrydowego jest jego trwałość. Manicure hybrydowy utrzymuje się na paznokciach do trzech tygodni. Wystarczy cienka warstwa lakieru, aby uzyskać trwały i lśniący kolor. Lakier hybrydowy nie blaknie, nie kruszy się, nie pęka i nie odpryskuje. Można w nim wykonywać wszelkie czynności domowe, bez obaw o uszkodzenie manicure. Zabieg obejmuje: skrócenie paznokci, nadanie im odpowiedniego kształtu, odsunięcie skórek, wycięcie skórek cążkami, pokrycie paznokci lakierem hybrydowym.

Parafina 60zł

Parafinowy zabieg zalecany jest: do częstego stosowania zimą, przy szorstkiej i pękającej skórze dłoni, przy odmrożeniach, przy zniszczonej skórze na skutek działania mocnych środków chemicznych, przy odmładzaniu i rozjaśnianiu skóry. Skóra dłoni po zabiegu jest nawilżona, gładka i bardzo miękka.

Zabieg SPA peeling+masaż+parafina 140 zł

Zabieg parafinowy jest niezwykle przyjemny i relaksujący. Podczas zabiegu parafinowego najpierw wykonujemy peeling dłoni, następnie wmasowujemy odpowiedni krem i wykonujemy masaż. Masaż dłoni doskonale poprawia samopoczucie, rozluźnia oraz usprawnia naturalne procesy zachodzące w skórze dłoni – działa odmładzająco. Skóra dłoni po zabiegu jest nawilżona, gładka i bardzo miękka.

Facebook