Zabiegi medyczne

MOLEKUŁY MŁODOŚCI  1200zł

*seria 2 zabiegów 2000zł

Najnowszy zabieg przeciwdziałający wiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. Jest to opatentowana przez Instytut Farmaceutyczny IBSA molekuła młodości, która odmładza poprzez uruchomienie produkcji elastyny i kolagenu. Wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki, wysmukla rysy twarzy, nadaje wolumetryczny efekt. Molekuła młodości, przebudowująca i przywracająca utracone parametry skóry. Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości  działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy,  liftinguje skórę i nadaje jej utracony efekt sprężystości.

STYMULATOR TKANKOWY 950zł

*seria 2 zabiegów 1800zł

Iniekcyjny żel polinukleotydowy skonstruowany do głębokiej redermalizacji (przebudowy) i rekonstrukcji struktury skóry. Stymulator tkankowy stanowi analog fizjologicznego DNA komórek skóry i stosowany jest do intensywnej odbudowy tkanek uszkodzonych przez czynniki zewnętrzne oraz zmienionych przez starzenie chronologiczne lub posłoneczne. Zawarte w produkcie polinukleotydy to kwasy nukleinowe utworzone przez wysokooczyszczone fragmenty nukleotydowe DNA i RNA, będące 100% analogiem ludzkiego kwasu deoksyrybonukleinowego. Ich zastosowanie pozwala na naprawę uszkodzonej matrycy DNA komórek, przyspieszenie metabolizmu i proliferacji komórek oraz intensyfikację replikacji i odnowy komórek skóry. Działanie te koryguje zmiany skórne związane z wiekiem, przyspiesza i skutecznie wpływa na regenerację skóry, syntezę białek podporowych skóry, odtwarzanie endogennego kwasu hialuronowego oraz zwiększenie poziomu nawilżenia i wypełnienia tkanek.
BIOSTYMULATOR  900zł

*seria 2 zabiegów 1600zł

Biostymulator służący do głębokiej odnowy i bio-rekonstrukcji skóry. Preparat działa na trzech płaszczyznach: liftingu, antyoksydacji i nawilżenia. Działa na poziomie komórkowym, daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia. Preparat zawierający polinukleotydy, które w trzykierunkowym mechanizmie działania pobudzają skórę do odbudowy. Stymuluje produkcję kolagenu typu I, elastyny, tworzenie się nowych naczyń krwionośnych oraz zamianę fibroblastów w miofibroblasty co powoduje silny efekt liftingu, unosząc i poprawiając gęstość skóry. Przeznaczony jest dla osób które chcą:  uzyskać widoczny efekt odmłodzenia bez ingerencji w rysy twarzy; zmniejszyć widoczność zmarszczek, bruzd oraz ujędrnić skórę; stosujących profilaktykę anti-aging; zminimalizować skutki stresu oksydacyjny (zanieczyszczenie powietrza, ekspozycję na słońce,  palenie tytoniu, złą dietę)
e) nawilżyć wiotką i odwodnioną skórę

POWIĘKSZENIE I MODELOWANIE UST 700zł / 1 ampułka

Powiększanie i modelowanie ust polega na wprowadzeniu kwasu hialuronowego w czerwień wargową powiększając w ten sposób objętość ust. Po zabiegu usta stają się młodsze, jędrniejsze oraz nadają niezwykłej kobiecości.

WYPEŁNIANIE FAŁDU WARGOWO NOSOWEGO 700zł / 1 ampułka
PODKREŚLENIE POLICZKÓW  700zł / 1 ampułka
FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA – NATURALNY WYPEŁNIACZ 650 zł

Jest to jeden z największych hitów medycyny estetycznej. Dodatkowo fibryna wzbogacona jest o dużą ilość komórek macierzystych i czynników wzrostu, które stymulują tkanki i pobudzają fibroblasty do tworzenia kolagenu. Podobnie jak w przypadku osocza bogatopłytkowego, zabieg rozpoczyna się od pobrania krwi pacjenta. Następny etapem jest odpowiednie przygotowanie krwi w celu uzyskania koncentratu fibryny bogatopłytkowej. Ostatnim etapem jest podanie koncentratu w formie mezoterapii, czyli za pomocą iniekcji cieniutkimi igiełkami. Fibrynę bogatopłytkową stosuję się w następujących przypadkach: ubytki w tkankach związane z procesem starzenia się skóry, kurze łapki, bruzdy, zmarszczki głębokie, blizny potrądzikowe, zmarszczki palacza, podkrążone oczy.

OSOCZE BOGATPŁYTKOWE 600 zł

Zabieg ten opiera się wyłącznie o wstrzyknięcie pod skórę osocza uzyskanego z własnej krwi. Jest on więc całkowicie bezpieczny i nie powoduje powikłań typu alergie, gdyż nie może wystąpić zła reakcja organizmu na własną krew. Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego polega na pobraniu od 8 do 24 ml krwi, a następnie odwirowaniu jej w specjalnej wirówce. Po co odwirowuje się krew? Po to, aby oddzielić od siebie erytrocyty (czerwone krwinki), leukocyty (białe krwinki) oraz trombocyty (płytki krwi) i osocze. Do zabiegu wykorzystującego osocze bogatopłytkowe potrzebne są bowiem tylko płytki krwi oraz osocze. Z tym, że najważniejsze w tym zabiegu są płytki krwi, gdyż to one zawierają specjalne składniki stymulujące komórki do odnowy. Dzięki podaniu ich pod skórę przez wstrzyknięcie, płytki te docierają do komórek macierzystych i fibroblastów i tam pobudzają je do działania. Wystarczy już jeden zabieg, by zauważyć widoczne efekty odnowy i regeneracji skóry.

FRAXINO RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA TWARZY  600 zł

Zabieg twarz + szyja + dekolt  800zł  PIERWSZY ZABIEG 600ZŁ – SUPER OKAZJA!

Połączeniem radiofrekwencji czyli fali elektromagnetycznych, które powodują mocne ogrzanie skóry właściwej. W ten sposób wywołują szok termiczny, który prowadzi do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej oraz mikronakłuwania, w którym wykorzystuje się mikroigły do mechanicznego pobudzenia skóry. Takie działanie, poprzez uszkodzenia mechaniczne, także stymuluje procesy naprawcze.

Urządzenie do frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej wyposażone jest w wymienne nakładki, które po wkłuciu na głębokość od 0,1 do 3mm, podgrzewane są na całej długości lub nakładki, w których niemal cała energia skupia się na końcówkach igieł, czyli najgłębiej wewnątrz skóry. To bardzo ważne, bo w ten sposób podgrzewane są wszystkie warstwy, a nie tylko naskórek. Tradycyjna radiofrekwencja miała z tym problem. Aby podgrzać głębsze warstwy, powierzchnia skóry musiała być mocno przegrzana, pomimo stosowania chłodzenia, poza tym trudno jest uzyskać jednolite podgrzanie na całej głębokości. W radiofrekwencji mikroigłowej wiemy dokładnie, jak głęboko i z jaką temperaturą docieramy. Jest to więc zabieg nie tylko efektywny, ale też precyzyjny i bezpieczny.

Więcej informacji o zabiegu:  http://spaszczecin.com/fraxino-radiofrekwencja-mikroiglowa/

MEZOTERAPIA IGŁOWA 450 zł

W skład zabiegu wchodzi: mezoterapia, ampułka, maska, krem

Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczej bezpośrednio pod skórę. Preparat wstrzyknięty powierzchniowo w skórę wchłania się w sposób naturalny nie wywołując reakcji alergicznych. Zwiększa jędrność i elastyczność skóry. Rezultaty już widoczne po 3 zabiegach, skóra staje się gładka, pełna blasku i wyraźnie odmłodzona.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA  450 zł

W skład zabiegu wchodzi: mezoterapia, ampułka, maska, krem

Mezoterapia mikroigłowa dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu. Zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów.

KARBOKSYTERAPIA TWARZY 200 zł

Dodatkowo okolica oka +150 zł

Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu przy użyciu niewielkiej igły kontrolowanych dawek dwutlenku węgla. Iniekcje medycznego gazu CO2 do tkanki podskórnej wykazują zdolność rozszerzenia naczyń krwionośnych, zwiększenia mikrokrążenia oraz działania lipolitycznego, co w rezultacie ma wpływ na poprawę tekstury naszej skóry (zwiększenie gęstości i nawilżenia, zwiększenie napięcia, poprawę kolorytu, redukcję blizn).

NICI PDO 80zł /1 nitka

Technika wprowadzania nici PDO opiera się na wykorzystywaniu naturalnych linii napięcia skóry, co działa podobnie jak lifting chirurgiczny. Dzięki niciom można również ograniczyć siłę mięśni mimicznych twarzy i uzyskać efekty estetyczne zbliżone do podawania toksyny botulinowej. Po około 10-14 dniach od wprowadzenia rozpoczyna się proces syntezy naturalnych białek organizmu (kolagenu i elastyny). Proces ten działa przez cały okres utrzymywania się nici w organizmie (do 6-8 miesięcy). Efekty utrzymują się zazwyczaj do 2 lat. Zalety: ujędrnienie skóry, redukcja zmarszczek, redukcja problemów skórnych, możliwość uzupełniania zabiegów wypełniaczy lub toksyny botulinowej w celu optymalizacji osiągniętych efektów, odmłodzenie i rozjaśnienie skóry, silny lifting i napięcie, natychmiastowe efekty.

Facebook