Zabiegi oczyszczające

MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA 300 zł
W skład zabiegu wchodzi: peeling, mikrodermabrazja korundowa, ampułka, maska, krem
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Mikrodermabrazja to mechaniczne oczyszczanie i złuszczania warstwy rogowej naskórka powoduje usunięcie zaskórników, wągrów i bakterii. Dzięki temu metoda ta znalazła również szerokie zastosowanie do odmładzania skóry, korekcji zmarszczek i blizn. Z każdym zabiegiem efekty się potęgują, a skóra nabiera zdrowego wyglądu i kolorytu. Stanowi doskonały wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych.

MANUALNE OCZYSZCZANIE Z AMPUŁKĄ ZE ŚLIMAKA 280 zł
W skład zabiegu wchodzi: peeling, oczyszczanie manualne, ampułka ze ślimaka, maska, krem
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Zabieg z wykorzystaniem ekstraktu z białka ślimaka. Wyciąg z wydzieliny ślimaka to najsilniejszy regenerator skóry o niezwykle bogatym składzie. Regeneruje i stymuluje rozrost komórkowy, utrzymuje odpowiednie nawodnienie. Chroni przed bakteriami, złuszcza martwe komórki naskórka. Idealnie się sprawdza w zabiegach  przeciwstarzeniowych, na skazy skórne, trądzik, blizny i skóry wrażliwe.

PEELING KAWITACYJNY  200 zł
W skład zabiegu wchodzi: peeling kawitacyjny, ampułka, maska, krem
*dodatkowo do zabiegu 30 min masaż twarzy + 50zł

Kawitacja to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry poprzez fale ultradźwiękowe, pozwala więc na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii. Kawitacja pozytywnie działa również na głębsze warstwy naskórka, stanowi doskonały wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych.

Facebook